warsztat samochodowy WrocławTwój samochód wymaga renowacji po wypadku? Zauważyłeś rysy lub odpryski na karoserii? Jeśli potrzebujesz pilnie skorzystać z usług blacharza lub lakiernika samochodowego we Wrocławiu, umów się na wizytę do warsztatu Auto-Master. Uzyskasz tu fachową poradę, a wykwalifikowani pracownicy rzetelnie i terminowo naprawią Twoje auto. Auto-Master od wielu lat świadczy usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.

Wykonuje naprawy blacharskie panelowe, wymienia fragmenty nadwozia i nie tylko. Lakieruje zarówno całe pojazdy, jak i ich pojedyncze elementy. Zajmuje się renowacją powłok lakierniczych z użyciem lakierów wodnych. Dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym, na które składają się między innymi zgrzewarki inwerterowe, lutospawarki, spotery do napraw karoserii czy pistolety lakiernicze.

Dzięki współpracy z autoryzowanymi producentami, korzysta wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Auto-Master oferuje bezgotówkowe rozliczenia szkód komunikacyjnych, a na czas naprawy wynajmuje klientom auta zastępcze.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
Regon
930263923
Siedziba
ul. Niedźwiedzia 11
54-232 Wrocław
  • Firma Auto-Master – warsztat samochodowy Wrocław