skup samochodów

Masz samochód, którego nie potrzebujesz? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego skupu aut mającego swoją siedzibę we Wrocławiu. Nasza oferta obejmuje skup aut sprawnych młodszych od 2000 roku, aut uszkodzonych, powypadkowych czy też tych przeznaczonych do złomowania. Jak widać, oferta naszego skupu jest bardzo szeroka i z całą pewnością każdy będzie miał okazję z niej skorzystać.

Możemy skupić samochody uszkodzone, nienadające się do naprawy, na części, po lekkich szkodach, do napraw lakiersko-blacharskich czy też wiele innych. Jeśli chodzi o samochody w pełni sprawne, to jesteśmy w stanie skupić pojazdy w cenie od 1 do 100 tysięcy złotych. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, szybką wycenę każdego powierzonego nam samochodu, a także zapewniamy minimalną ilość formalności.

Obsługujemy klientów z całego województwa dolnośląskiego w przypadku samochodów sprawnych oraz w odległości 30 kilometrów od Wrocławia w przypadku pozostałych pojazdów. Dzięki nam każdy rozwiąże problem z pozbyciem się swojego samochodu.

Skup Samochodów AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
Regon
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
  • Skup samochodów Wrocław firma AutoGTA